Hry v přírodě, bojovky

Hry v přírodě

Vzpomínáte, když jste běhali po lese, hledali poklady, bojovali s protivníky a vymýšleli všemožné vylomeniny? Chcete, aby vaše děti měly pobyt venku spojený s velkým dobrodružstvím, s příběhy a nezapomenutelnými zážitky? Dopřejte jim naše hry do přírody, zažijí s námi nevšední věci, na které budou ještě dlouho vzpomínat.

Hry v přírodě jsou tematicky zaměřené animace v přírodě. Jedná se o ucelené programy, které mají konkrétní děj, příběh a závěrečné vyvrcholení. Děti jsou uvedeny do příběhu a seznámeny s cílem jejich výpravy. Poté se zpravidla podle mapy vydávají na cestu, během které plní jednotlivé úkoly, za které dostávají indicie, klíče či jiné odměny, které jim pomohou k nalezení závěrečného pokladu.

Cena

Cena se odvíjí od počtu dětí (z toho vyplývající počet animátorů), specifičnosti přípravy (hru musíme v daném místě předem nainstalovat, vyrobit mapu v konkrétním prostoru aj.) a tématu hry, který si vyberete. Vyberte si hru, zvolte konfiguraci (počet dětí, hodin) a ihned zjistíte celkovou cenu.

Základní cena od 2000,-

Minimální doba animace 2 hodiny.