Animace, oslavy

Animace a oslavy

Chcete svým dětem uspořádat oslavu, na kterou dlouho nezapomenou? Obraťte se na nás. Naše animace jsou zábavou, plnou her, tvoření a neotřelých nápadů.

Naší animaci si můžete objednat na jakoukoli příležitost (dětskou narozeninovou oslavu, svatbu, či zábavu dospělých, kde chcete zařídit program pro děti). Do každé animace se snažíme vtisknout něco nového a nápaditého. Připravujeme výtvarné úkoly, které jsou zábavné, tvůrčí a neotřelé. Pokud to podmínky dovolí, snažíme se zpřístupnit různé techniky a materiály. Během animace probíhají zábavné soutěže a hry. Naším cílem je, aby byly naše animace zábavným dobrodružstvím, na které budou děti rády vzpomínat. To jim budou připomínat i výtvory a odměny, které si z našich animací odnesou domů.

Tematické animace s příběhem - program celé animace je vázán k určitému tématu. Některá témata máme zpracovaná (dinosauři, piráti, princezny aj.), ale rádi připravíme program dle vašich přání a námětů (např. dle oblíbené pohádky). Tyto animace jsou koncepčně ucelené a sjednocené do příběhu, celý program je pak jakousi hrou, která má svůj začátek, průběh a vyvrcholení. Děti například plní jednotlivé úkoly, za jejichž splnění získávají indicie či klíče, které jim pak na závěr pomohou k rozluštění hádanky či nalezení pokladu.

Animace bez zaměření - program je koncepčně volnější, jednotlivé úkoly, hry a výtvarné projekty na sebe volně navazují. Jejich výhodou je větší flexibilita během animace, širší možnost improvizace a přizpůsobení dané situaci, prostoru či náladě. Děti mohou kdykoli přicházet či odcházet, aniž by o něco zásadního přišly.

Základní cena

  • 600 Kč/hod/1 animátor
  • 1000 Kč/hod/2 animátoři

Cena se odvíjí od počtu dětí (z toho vyplývající počet animátorů), specifičnosti přípravy (animace tematická či bez zaměření) a samotné animace (některé úkoly jsou materiálně více nákladné). Pro zjištění přesné ceny nás neváhejte kontaktovat.

Počet animátorů je závislý na počtu dětí, jejich věku a vašich požadavcích. Minimální doba animace 2 hodiny.

Animace probíhají v Praze a okolí. Při akcích mimo Prahu si účtujeme cenu za dopravu.

Organizace oslavy a výzdoba prostoru

 Cena je 150Kč/hod., + náklady na materiál